Galerie včelky

 • JEJDA, CO TO JE.........

  JEJDA, CO TO JE.........

  ...... NO PŘECE ČERVENÉ ZELÍ


  více

 • PŘEDVÁNOČNÍ ČAS, DOČKALI JSME ZAS....

  PŘEDVÁNOČNÍ ČAS, DOČKALI JSME ZAS....

  Kásný čas pohody, klidu, pohádek a tajemství je tady. Samozřejmě k němu patří i vánoční zvyky. Hvězdičky v rozkrojeném jablíčku, házení jablkovou slupkou nebo papučí. Na lití olova jsme se raději podívali na filmu, ale ostatní zvyky jsme si vyzkoušeli " na vlastní tělo."  I pouštění lodiček. Každý jsme měli svou lodičku. a jak to dopadlo. i když hodně z nás "půjde do světa", tak zůstaneme stále kamarádi. A tak to má být. Krásné vánoce.

   


  více

 • VÝTAH

  VÝTAH

  Výtah je naše nová hra pro tým dětí. Musíme se domlouvat a spolupracovat. A jak vidíte, společně postavíme i věž.


  více

 • PUTOVÁNÍ ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

  PUTOVÁNÍ ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

  Připravili jsme pro rodiče hudební pohádku "Putování za vánoční hvězdou". Chlapec Šimon, andělé, kočičky, pejsové, myšky, zajíčci, pastuškové, ale také stromy a  vločky putovali za hvězdou, která je přivedla k Betlému. Tam předali Ježíškovi dary. To víte, že Marie i Josef jim pěkně poděkovali. A pak... Pak jsme dali rodičům dárečky. Měli jsme přichystané občerstvení i  charitativní jarmárek pro nemocné děti.


  více

 • TUČŇÁCI VE ŠKOLCE

  TUČŇÁCI VE ŠKOLCE

  V rámci charitativní akce "Den pro Zuzanku" přišli za námi "holubice a tučňáci". Povídali jsme si, proč vzpomínáme na Zuzanku  a jak můžeme pomoci nemocným dětem. Tučňáci nám zazpívali, zatančili a jak jinak, nechyběl smích a veselí.


  více