Galerie včelky

 • HURÁ DO ŠKOLY

  HURÁ DO ŠKOLY

  Už je to tady. Konec školního roku a začátek prázdnin. A pro některé děti tato doba znamená, že přezují bezstarostné "školkovské" střevíčky a vymění je  za školní. Pořád to budou ty naše děti, které si rády hrají a povídají. Jen jim k tomu přibudou školní povinnosti. Všichni víme, že bez toho to nejde. A přesto, že nám po nich bude smutno, tak  ať je rozloučení  veselé.  Zpěv, hudba, tanec, křížovka , pasování na školáky i to mlsání. Tak ŠŤASTNOU PLAVBU !!!!!


  více

 • DĚTSKÝ DEN A POKLAD

  DĚTSKÝ DEN A POKLAD

  Studenti ze střední pedagogické školy nám připravili parádní hledání pokladu. Samozřejmě jsme první museli plnit úkoly. Zapojili jsme tělo , oči i mysl. A poklad? Ten jsme nakonec našli.


  více

 • PŘEDVÁNOČNÍ ČAS, DOČKALI JSME ZAS....

  PŘEDVÁNOČNÍ ČAS, DOČKALI JSME ZAS....

  Kásný čas pohody, klidu, pohádek a tajemství je tady. Samozřejmě k němu patří i vánoční zvyky. Hvězdičky v rozkrojeném jablíčku, házení jablkovou slupkou nebo papučí. Na lití olova jsme se raději podívali na filmu, ale ostatní zvyky jsme si vyzkoušeli " na vlastní tělo."  I pouštění lodiček. Každý jsme měli svou lodičku. a jak to dopadlo. i když hodně z nás "půjde do světa", tak zůstaneme stále kamarádi. A tak to má být. Krásné vánoce.

   


  více

 • VÝTAH

  VÝTAH

  Výtah je naše nová hra pro tým dětí. Musíme se domlouvat a spolupracovat. A jak vidíte, společně postavíme i věž.


  více

 • PUTOVÁNÍ ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

  PUTOVÁNÍ ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

  Připravili jsme pro rodiče hudební pohádku "Putování za vánoční hvězdou". Chlapec Šimon, andělé, kočičky, pejsové, myšky, zajíčci, pastuškové, ale také stromy a  vločky putovali za hvězdou, která je přivedla k Betlému. Tam předali Ježíškovi dary. To víte, že Marie i Josef jim pěkně poděkovali. A pak... Pak jsme dali rodičům dárečky. Měli jsme přichystané občerstvení i  charitativní jarmárek pro nemocné děti.


  více

 • TUČŇÁCI VE ŠKOLCE

  TUČŇÁCI VE ŠKOLCE

  V rámci charitativní akce "Den pro Zuzanku" přišli za námi "holubice a tučňáci". Povídali jsme si, proč vzpomínáme na Zuzanku  a jak můžeme pomoci nemocným dětem. Tučňáci nám zazpívali, zatančili a jak jinak, nechyběl smích a veselí.


  více