Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v MŠ

Událost

Napsáno: 30. 01. 2024

Událost

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění vyživovaného dítěte poplatníka v mateřské škole  za rok 2023

je možno vyzvednout,  o proti podpisu:

6:00 - 8:00 ve třídě SVĚTLUŠKY

14:15 . 16:30 ve třídě VČELIČKY

- děti, které v kalendářním roce 2023 uhradily školné během školního roku, prázdninového provozu (děti z jiných MŠ) si jej mohou vyzvendout v určenou dobu.