Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Kdybych měla své dítě vychovat znovu
Diane Loomansová

Kdybych měla své dítě vychovávat znovu, vybudovala bych pro něj nejdřív sebeúctu a pak teprve dům.
Prstem bych víc malovala a míň hrozila.
Méně bych ho opravovala a víc si s ním vykládala.
Nedívala bych se na hodinky, ale prostě bych se dívala.
Nestarala bych se tak o učení, ale prostě bych se starala.
Přestala bych si hrát na vážnou, ale vážně bych si hrála.
Chodila bych víc na procházky a pouštěla víc draků na provázku.
Proběhlo bych víc polí a viděla víc hvězd.
Víc bych ho objímala a míň s ním válčila.
Viděla bych v žaludu častěji dub.
Nebyla bych přísná, ale přístupná.
Neučila bych ho lásce k síle, ale naučila bych ho síle lásky.

Režim dne

6. 00 - otevření MŠ, příchod dětí, spontánní hry, zájmové činnosti
7.00 - 8.00 - hygiena, průběžná snídaně, ranní činnosti
8.00 - 8.30 - uzavírání docházky, dokončení činnosti, úklid třídy
8.30 - 9.15 - řízená činnost pedagoga
9.15 - ovocná svačinka
9.30 - 11.30 - hygiena, příprava na pobyt venku, pobyt venku
11.30 - 12.00 - hygiena, oběd
12.00 – 14.00 - klidové činnosti, spánek
14.00 - odpolední svačina
14.00 - 16.30 - dokončování činností, spontánní aktivity dětí, individuální práce s dítětem
16.30 - uzavření MŠ

děti

Školné a stravné 2023/2024

Stravné

Věková kategorie 3-6 let

• Přesnídávka: 12,- Kč
  • Oběd: 26,- Kč
  • Svačina: 8,- Kč
  • Pitný režim 4,- Kč
  • Celkem: 50,-

Věková kategori 7-10 let

• Přesnídávka: 13,- Kč
  • Oběd: 27,- Kč
  • Svačina: 9,- Kč
  • Pitný režim  4.- Kč
  • Celkem: 53,-

Dítě, které dosáhlo v daném školním roce, který platí od 1. 9. Do 31. 8.,  7 let, je zařazeno do kategorie 7-10 let.

Školné

• Předškolní děti a děti s odkladem školní docházky: neplatí školné
  • Ostatní děti: 773,- Kč

Poznejte nás

Mateřská škola byla založena roku 1959. Od roku 2003 je mateřská škola v právní subjektivitě. MŠ je součástí čtyřpatrového činžovního domu, jako nebytové prostory. Je umístěna v okrajové části města - jedná se o rozsáhlé sídliště s vysokým počtem obyvatel. Třídy jsou situovány do klidové zóny, jejíž součástí je školní zahrada. K mateřské škole je možný příjezd osobním vozidlem, snadná je i dostupnost zastávek MHD z ulice Sokolská a Tř. 2. května. V blízkém okolí je les, Stezka zdraví, rekonstruované dopravní hřiště, sportovní hřiště s různým povrchem.

Před mateřskou školou se nachází rozlehlá školní zahrada. Po rekonstrukci (2019) jsou dětem k dispozici tři zastíněná pískoviště, dva domečky pro ukládání hraček, stoly s lavicemi, pružinová houpadla, houpací hnízdo, nerezová skluzavka, herní prvek – Rybářská bašta (se skluzavkou, šikmou plošinou a sítí, dvě věže se stříškou). Po obvodu školní zahrady jsou listnaté i jehličnaté stromy a keře. V klidnější části zahrady se nachází bylinková skalka, záhonky na zeleninu a krmítka pro ptáčky.

Mateřská škola má kapacitu čtyř tříd. Dětí ve třídě je maximálně 27. Děti jsou rozděleny do tříd podle věku. Třídy jsou pojmenovány Motýlci, Berušky, Včeličky, Světlušky.

Naši zaměstnanci

Hana Ptáčková[br]Mgr. Eva Horáková[br]